15 czerwca 2021
Ostatnia prosta, albo zmiany, zmiany, zmiany…

Mówią, że jedyne co w życiu jest pewne to śmierć i podatki. My dodalibyśmy do tego jeszcze permanentną zmianę, bo w takiej zmiennej i szalonej rzeczywistości świata biegowego przychodzi nam już od roku żyć. Wiele biegów o czym już ostatnio wspominaliśmy jest odwoływanych, sporo odbywa się jedynie wirtualnie. Te zaś wydarzenia, którym udaje się odbyć w rzeczywistości są inne od tych, które znamy z czasów przed pandemią. My też w tym roku sporo zmieniamy, bo i też zmienia się co chwilę otaczająca nas rzeczywistość – przede wszystkim ta prawna, od której tak naprawdę zależy to w jakiej formule możemy Wroniecką Dychę zorganizować. Wspominaliśmy, że jeżeli pojawi się taka możliwość to zrobimy wszystko, żeby bieg i marsz nordic walking odbyły się w formacie jak najbardziej zbliżonym do tego znanego Wam z pierwszych edycji.

Na zorganizowanie imprezy po ulicach miasta ze względu na cały czas trwającą pandemię nawet nie tyle, że jest już za późno, ale po prostu nie było na to w tym roku szans. Stąd najpierw pomysł zorganizowania biegu po Zamościu. Z trasą przebiegającą po dwóch pętlach. O czym wspominaliśmy w poprzednim artykule. Z czasem pojawiła się możliwość przeprowadzenia wydarzenia w większym gronie, przy wykorzystaniu startu otwartego i wtedy pomyśleliśmy o biegu po lesie. Dziś, gdy 3. fala epidemii znacznie odpuściła i możliwe jest zorganizowanie imprezy do 250 osób chcielibyśmy spotkać się z Wami na wronieckim bulwarze.

Samą trasę ze szczegółami, jej przebieg, przedstawimy Wam już wkrótce. Gorąco zapraszamy do śledzenia profilu „Dyszki” na facebooku. To tam już wkrótce przedstawimy Wam naszych partnerów. Dzięki, którym jesteśmy w stanie zrobić dla Was tak dobry produkt, jakim jest bez wątpienia Wroniecka Dycha.

Od kilku dni możecie również zajrzeć na naszą nową stronę internetową, gdzie pod adresem www.wroniecka10.pl znajdziecie wszystko o imprezie, którą dla Was organizujemy. Tam też z całą pewnością, jeśli tylko pojawią się jakieś znaczące informacje, zmiany, niezwłocznie o nich napiszemy.

Kończąc, bo do VII Wronieckiej Dychy pozostał już niecały miesiąc, gorąco zachęcamy wszystkich niezdecydowanych do zapisania się na liście startowej. Każdego dnia pojawiają się na niej kolejne nazwiska, na dziś jest to już ponad 200 osób, które chcą się z nami zobaczyć pod koniec czerwca we Wronkach.

Dziękujemy!

Zobacz inne wpisy