18 maja 2021
Nadrabiamy zaległości… czyli Wroniecka Dycha wsparła WOŚP

W ramach Wronieckiej Dychy już od kilku lat istnieje możliwość wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcąc połączyć przyjemne – bo takim jest z całą pewnością bieganie, z pożytecznym – bo takim z całą pewnością jest możliwość wsparcia tej szczytnej idei, na licytację wystawiamy „jedynkę” na liście startowej.

W tym roku licytacja po raz pierwszy odbyła się w ramach aukcji na platformie internetowej Allegro. Przez kilka dni trwała tam zacięta walka o możliwość wystartowania w 7. Wronieckiej Dyszce z numerem 1. Ostatecznie, co też powoli staje się tradycją naszego biegu, „jedynkę” wylicytował nasz klubowy Kolega, członek Wronieckiego Klubu Biegacza, Sławomir Śniegowski. Sławek – gratulacje! Teraz zgodnie z zasadą numer startowy = pozycja na mecie, czeka Cię ciężka praca. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Warta podkreślenia jest kwota, która po raz kolejny okazała się być rekordową. Sławek zgodnie z tegorocznym celem 29. Finału WOŚP zagrał dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy sumą 630 złotych.

Wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji dziękujemy!

Zobacz inne wpisy