21 lutego 2023
9. Wroniecka Dycha

Biegacze, biegaczki, chodziarze już 18 czerwca br. zapraszamy Was na IX edycję Wronieckiej Dychy.

Tradycyjnie od 9. lat zapraszamy do siebie zarówno biegaczy, jak i miłośników nordic walking. Trzy wronieckie wydarzenia biegowe, co z całą pewnością dla wielu sympatyków tej aktywności fizycznej stanowi dodatkową motywację do startu, ponieważ wchodzą w skład Grand Prix Wronek.

Regulamin wydarzenia i wszystkie najważniejsze informacje będzie można już niedługo znaleźć na stronie internetowej. W tym roku nastąpi mała organizacyjno-biegowa zmiana, ponieważ pojawi się nowy dystans biegowy, dla mniej wymagających oraz nowy dystans dla naszych znamienitych chodziarzy.

Wpisowe podobnie jak w latach ubiegłych im szybciej, tym taniej. Wysokość wpisowego uzależniamy od terminu, w którym zapiszecie się na imprezę. Pierwsza zmiana wysokości opłaty startowej wraz z początkiem kwietnia, a później jeszcze wyższa z dniem 1 maja.

Już dzisiaj  zapraszamy. Pamiętajcie, że żaden bieg sam się nie przebiegnie, zachęcamy do treningów i szlifowania swojej formy.

Pamiętajcie o możliwości śledzenia profilu wydarzenia na Facebooku. Jeśli tego jeszcze nie zrobiliście, to zachęcamy do polubienia naszego funpaga, wtedy z całą pewnością nic nie pominiecie w przygotowaniach do startu.

Do zobaczenia na startach. Biegajmy razem.

Zobacz inne wpisy