29 kwietnia 2022
8 Wroniecka Dycha

Witajcie!

W imieniu członków Wronieckiego Klubu Biegacza chcielibyśmy zaprosić Was na kolejną VIII już edycję biegu organizowanego przez nasze Stowarzyszenie. W tym roku odrobinę później niż zawsze, ale z wcale nie mniejszym zapałem rozpoczynamy przygotowania do kolejnej Wronieckiej Dychy.

Tradycyjnie od kilku lat zapraszamy do siebie zarówno biegaczy, jak i miłośników nordic walking. Oba wydarzenia, co z całą pewnością dla wielu z Was stanowi dodatkową motywację do startu u nas, wchodzą w skład Grand Prix Wronek. W tym roku w ramach cyklu odbyły się już Bieg Noworoczny i Bieg Wielkanocny. Obie imprezy obserwując ekspresowo wyczerpującą się pulę miejsc startowych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Widać po tym, że jesteście wszyscy, podobnie jak i my, spragnieni rywalizacji na żywo i kochacie do nas przyjeżdżać.

Z konkretnych wiadomości o VIII Wronieckiej Dyszce i marszu nordic walking, spotykamy się 26 czerwca. Regulamin wydarzenia i wszystkie najważniejsze informacje możecie już znaleźć na stronie internetowej. Podobnie jak w 2021 roku 1 kwietnia wystartowaliśmy z zapisami. Na liście startowej znajduje się już ponad setka śmiałków, która stwierdziła, że to z całą pewnością nie jest primaaprilisowy żart i gotowa jest zmierzyć się z dystansem, który dla nich przygotowaliśmy.

Na chwilę obecną wiele związanych z pandemią restrykcji zostało już zdjętych. Zdecydowana większość imprez odbywa się już podobnie jak przed erą COVIDa. W związku z czym na chwilę obecną zakładamy zorganizowanie zawodów, tylko i wyłącznie, w tzw. „realu”. Opcję wirtualną na dzień dzisiejszy odrzucamy. Jeśli chodzi o trasę to nazwijmy ją postpandemiczna, czyli zostajemy przy modelu sprawdzonym w ubiegłym roku. Odpowiednia mapka na stronie. Jeśli chodzi o wpisowe to nie zmieniamy nic w naszej regule, że im szybciej, tym taniej. Wysokość wpisowego uzależniamy od terminu, w którym zapiszecie się na imprezę. Wspomnieć można tylko, że pierwsza zmiana wysokości opłaty startowej wraz z początkiem maja… zatem zapraszamy. Jako, że żaden bieg sam się nie przebiegnie żegnając się z Wami gorąco zachęcamy do treningów i szlifowania swojej formy. Wielkimi krokami zbliża się „majówka” a wraz z nią sporo wolnego, być może urlopy, to doskonała okazja aby wykorzystać ten czas na treningi. Pamiętajcie o możliwości śledzenia profilu wydarzenia na Facebooku. Jeśli tego jeszcze nie zrobiliście czym prędzej zalajkujcie nasz bieg. Będzie to dla Was gwarancja, że nic ważnego Wam nie umknie.

Z biegowymi pozdrowieniami,
Wroniecki Klubu Biegacza

Zobacz inne wpisy